15.04.2019 : HIKVISION POLAND nowym członkiem PISA

Spółka HIKVISION POLAND z siedzibą w Warszawie www.hikvision.com/pl to jeden z licznych na całym świecie oddziałów międzynarodowego lidera w dostawie produktów i rozwiązań związanych z nadzorem wideo, którego główna siedziba znajduje się w Hangzhou w Chinach.

Firma HIKVISION została założona w listopadzie 2001 roku i bardzo szybko przekształciła się w globalne przedsiębiorstwo. Ma ponad 65 oddziałów na całym świecie, 20 000 pracowników, w tym ponad 9300 inżynierów R&D, ponad 2400 partnerów. Jej oddział w Polsce powstał w czerwcu 2014 r.

Portfolio produktów firmy obejmuje kamery Smart IP, kamery analogowe HD, kamery szybkoobrotowe, rejestratory NVR i DVR, oprogramowanie VMS, systemy kontroli dostępu, kodery i dekodery oraz inne.

Sprzedaż produktów odbywa się w ponad 100 krajach. Według rankingu Security’50 HIKVISION znajduje się w pierwszej trójce liderów działających w branży zabezpieczeń.

Dzięki rozbudowanej ofercie, zintegrowanym rozwiązaniom oraz ciągłemu, dynamicznemu rozwojowi w obszarze R&D firma HIKVISION obecnie uznawana jest za najszybciej rozwijającego się producenta branży zabezpieczeń, co potwierdza stały wzrost przychodów rok do roku.

Instytut Badawczy HIKVISION prowadzi prace nad ciągłym rozwojem technologii firmy, aby utrzymać swoją pozycję w czołówce firm stosujących nowe technologie. Około 8% rocznych przychodów firmy przeznaczanych jest na badania i rozwój.

BIURO

ul. Świętokrzyska 20
00-002 Warszawa

KONTAKT

tel./fax (22) 654 57 32
tel. (22) 620 45 57
pisa@pisa.org.pl

DODATKOWE INFO