Święta Bożego Narodzenia to radosny, magiczny czas, pełen refleksji i spotkań zarówno w gronie rodzinnym jak i przyjacielskim.

Świąteczny nastrój zapanował  również w Polskiej Izbie Systemów Alarmowych w dniu 8 grudnia 2022 r. Tego dnia po długiej pandemicznej przerwie odbyło się wigilijne spotkanie Władz PISA z członkami, wykładowcami i sympatykami Polskiej Izby Systemów Alarmowych oraz przedstawicielami Komitetu Bezpieczeństwa Gospodarczej  Infrastruktury Krytycznej KIG. Świąteczny klimat dopełniały okolicznościowe dekoracje, lampki, choinka, kolędy oraz odświętnie nakryty stół z poczęstunkiem.

Prezes PISA Pan Krzysztof Cichulski złożył wszystkim zgromadzonym  świąteczne i noworoczne życzenia. Wyraził również nadzieję, że tegoroczne przedświąteczne spotkanie odbywające się po długiej przerwie spowodowanej pandemią jest zapowiedzią następnych spotkań w kolejnych latach.

Wigilia upłynęła w serdecznej atmosferze i na długo pozostanie w naszej pamięci. Takie szczególne momenty wzmacniają  wzajemne relacje oraz integrują środowisko branżowe.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie.

Zarząd, Rada Nadzorcza oraz pracownicy PISA