ROGER i TELBUD SA integrują swoje systemy

Firma ROGER i TELBUD SA zintegrowały swoje systemy – RACS 5 i ARGUS PSIM.

ROGER to firma o międzynarodowym zasięgu, która od ponad 30 lat projektuje i produkuje elektroniczne systemy zabezpieczeń dla budynków. Jest wiodącym dostawcą kontroli dostępu w Polsce, realizuje projekty zarówno małe, jak i najbardziej zaawansowane.

Telbud SA dostarcza rozwiązania z zakresu telekomunikacji, technicznej ochrony obiektów, automatyki oraz nadzoru i sterowania od 1987 roku. Firma jest specjalistą w dziedzinie projektowania, budowy, wdrażania i utrzymania kompleksowych systemów zabezpieczeń technicznych, w tym SSWiN, KD, CCTV, SSP, wraz z ich integracją z wykorzystaniem autorskiego systemu zarządzania informacją o bezpieczeństwie fizycznym ARGUS PSIM.

Integracja systemu kontroli dostępu RACS 5 z platformą ARGUS PSIM została opracowana przez Telbud SA za pośrednictwem Serwera Integracji, udostępnianego w systemie RACS 5. Integracja umożliwia bieżący nadzór i sterowanie systemem oraz zarządzanie użytkownikami. Stanowi wartościowe rozwiązanie dla obiektów wymagających wysokiego poziomu bezpieczeństwa.

Szczegóły integracji RACS 5 z systemem ARGUS PSIM na blogu firmy ROGER pod linkiem:

https://bit.ly/3HYccwA