MIĘDZYNARODOWY KONGRES ZABEZPIECZEŃ TECHNICZNYCH

 

Szanowni Państwo

Pragniemy poinformować, że  w ramach Międzynarodowych Targów Zabezpieczeń  Technicznych SECUREX, które odbędą się w dniach 23-25.04.2024 r. organizujemy  we współpracy z firmą Safety Project i Wyższą Szkołą Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego APEIRON  I Międzynarodowy Kongres Zabezpieczeń Technicznych – „W poszukiwaniu innowacji i dobrych praktyk”. To wyjątkowe wydarzenie stanowiące przestrzeń do dialogu pomiędzy dostawcami rozwiązań i usług, projektantami, instalatorami i klientami końcowymi. W czasie trzech dni obrad odbędzie się kilka sesji tematycznych, debat oraz warsztatów praktycznych z obszaru zabezpieczeń technicznych oraz bezpieczeństwa fizycznego. 

Współorganizatorami strategicznymi  Kongresu są: Polska Izba Ochrony, Centrum Ratownictwa, Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM, Instytut Zachodni oraz Wojskowa Akademia Techniczna, Wydział Bezpieczeństwa, Logistyki i Zarządzania.

Aby przybliżyć uczestnikom ideę i myśl przewodnią Kongresu, przedstawić sposób jego organizacji oraz nakreślić kluczowe zagadnienia Organizatorzy zapraszają na spotkanie online 5 lutego, w godzinach 11:00-13:00.

BEZPŁATNE ZAPISY na spotkanie online –> https://kongressecurex.ppv-stream.pl/

Więcej informacji o Kongresie, Organizatorach i Prelegentach dostępne jest >>> TUTAJ <<<

BEZPŁATNA REJESTRACJA NA KONGRES –> https://securex.pl/pl/kongres/rejestracja-uczestnikow/

Ponadto, w ramach Międzynarodowych Targów Zabezpieczeń  Technicznych SECUREX, mogą Państwo uczestniczyć także  w organizowanych przez PISA wspólnie z MTP  VII Mistrzostwach Instalatorów Systemów Alarmowych, na które również serdecznie zapraszamy.

Szanowni Państwo

Jesteśmy przekonani, że warto włączyć się aktywnie w powyższe wydarzenia, bo bez wątpienia  Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń  Technicznych SECUREX 2024 w tym również KONGRES i MISTRZOSTWA są okazją do pokazania we właściwym wymiarze branży zabezpieczeń, do promocji firmy oraz jakości proponowanych usług i produktów i wreszcie do edukacji i podnoszenia świadomości odbiorców naszych ofert.

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych do kontaktu (pisa@pisa.org.pl).