Warsaw Security Summit 2023  

W dniu 05.06.2023 r. odbyło się jedno z najbardziej prestiżowych i opiniotwórczych wydarzeń branży bezpieczeństwa w Polsce – Warsaw Security Summit.

Tegoroczna, 7 edycja konferencji odbyła się w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie. Organizatorem spotkania był A&S Polska – uznana platforma wiedzy branżowej dla profesjonalistów rynku security. Obserwując wydarzenie na przestrzeni kilku ostatnich lat można wysnuć śmiałą tezę, że z każdą edycją cieszy się ono coraz większym zainteresowaniem w środowisku branżowym. Ocenia się, że w tym roku przez Warsaw Security Summit przewinęło się około 800 – 900 zarejestrowanych uczestników.

Polską Izbę Systemów Alarmowych reprezentował na konferencji członek Zarządu PISA Pan Jakub Sobek oraz  Dyrektor Biura PISA Pan Waldemar Bejgier.

Edycja 2023 obejmowała swą tematyką zagadnienia z zakresu infrastruktury krytycznej, logistyki i transportu, sztucznej inteligencji, cyberbezpieczeństwa oraz zarządzania ryzykiem. Warsaw Security Summit było doskonałą okazją do wymiany doświadczeń na temat tendencji w środowisku bezpieczeństwa, trendów, stosowanych praktyk oraz najczęściej popełnianych błędów w tym obszarze. Była to również okazja do zaprezentowania przez wystawców nowoczesnych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa obiektów, sieci, security.