OSTATNIE POŻEGNANIE ŚP. BOGDANA TATAROWSKIEGO 

Jest nam niezmiernie przykro poinformować, że 12 marca 2024 roku zmarł w wieku 85 lat Bogdan Tatarowski. Współtwórca i wieloletni Prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Zabezpieczeń Technicznych i Zarządzania Bezpieczeństwem POLALARM, współtwórca innych organizacji branżowych, założyciel Zakładu Rozwoju Technicznej Ochrony Mienia TECHOM.

Uroczystości Pogrzebowe odbędą się 19 marca 2024 roku. Msza Święta żałobna zaplanowana jest na godzinę 12.00 w Kościele Parafialnym Świętego Karola Boromeusza przy ul. Powązkowskiej, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego do grobu rodzinnego na Starych Powązkach.

Bogdan Tatarowski był uznanym inżynierem i organizatorem w branży zabezpieczeń, twórcą Krajowego Systemu Anty-Włamaniowego (KSAW), systemu szkoleń i dobrowolnej certyfikacji projektantów, instalatorów i konserwatorów systemów zabezpieczeń, organizatorem systemu rzeczoznawstwa w tym zakresie. W oparciu o jego koncepcje i wdrożenia ewoluowała branża systemów zabezpieczeń w Polsce.

W imieniu Polskiej Izby Systemów Alarmowych składamy wyrazy współczucia i żalu całej rodzinie, najbliższym.