Aritech – powrót globalnej marki systemów bezpieczeństwa firmy Carrier

Szanowni Państwo, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z materiałem informacyjnym marki ARITECH.

Szanowni Państwo, 

Z przyjemnością ogłaszamy, że od 15 października 2020r, Aritech™ stał się globalną marką firmy Carrier dla systemów alarmowych, kontroli dostępu oraz dozoru wizyjnego. Oferta firmy Carrier w zakresie zabezpieczeń obejmuje systemy dedykowane do pojedynczych mieszkań przez budynki i obiekty przemysłowe po rozwiązania o zasięgu globalnym. Marka Aritech zastępuje w tej roli markę Interlogix i obejmuje rozwiązania konsumenckie i komercyjne w zakresie systemów sygnalizacji włamania i napadu, kontroli dostępu i dozoru wizyjnego.

Wartościami marki Aritech są niezawodność, orientacja na klienta oraz innowacyjność. Zespół Aritech jest zmotywowany do kultywowania tych wartości i dalszego rozwoju produktów i usług. Posiadamy dalekosiężne i ekscytujące plany rozwoju naszych produktów, które pozwolą na utrzymanie wiodącej pozycji w zakresie rozwiązań chmurowych UltraSync® i integrujących systemy sygnalizacji włamania i napadu, kontroli dostępu i dozoru wideo w segmentach rozwiązań konsumenckich i komercyjnych. 

Aritech jest renomowaną marką z 40-sto letnim doświadczeniem. Posiadamy ugruntowane relacje z klientami, którzy wybierają i instalują systemy Aritech dostarczając bezpiecznego środowiska pracy dla ludzi i sprzętu na całym świecie. Aritech to marka kojarząca się jednoznacznie z bezpieczeństwem, zaufaniem i innowacyjnością.

Naszym celem jest przekraczanie oczekiwań naszych klientów i kontynuowanie rozwoju naszych rozwiązań i usług. Oczekujemy, że Aritech stanie się wyznacznikiem rozwiązań technologicznych w branży zabezpieczeń na rynku Europejskim. 

Przy tej okazji chcemy również podziękować naszym lojalnym klientom i partnerom biznesowym za zaufanie i dotychczasową współpracę. W razie potrzeby prosimy o kontakt z Waszym przedstawicielem handlowym.

Z wyrazami szacunku,

Stéphane Baudena                                             Aurelie Paul
Managing Director                                              General Manager
Carrier Fire & Security Products EMEA/ANZ     Aritech EMEA

0 komentarzy

Wyślij komentarz