14.06.2021 : AiFirmness Sp. z o.o. – ICAM Integrator Bezpieczeństwa nowym członkiem PISA

AiFirmness Sp. z o.o. działająca pod nazwą handlową ICAM Integrator Bezpieczeństwo to firma, która zajmuje się integrowaniem usług bazujących na różnych technologiach związanych z technicznym zabezpieczeniem obiektów. Od IoT, analitykę w systemach monitoringu, przez smart metering oraz wayfinding czy indor positioning.

Integrator oferuje także usługi instalatorskie w zakresie instalacji telewizji przemysłowej dla firm, instytucji, sklepów, zakładów produkcyjnych, biur, magazynów. Posiada własne biuro projektowe, specjalizuje się w instalacjach systemów CCTV, usługach serwisowych oraz konserwacyjnych. Instaluje również systemy sygnalizowania włamania i napadu oraz systemy kontroli dostępu.

Istotą Integratora Bezpieczeństwa jest dostarczanie oraz wdrażanie funkcjonalnych rozwiązań dla bezpieczeństwa od różnych producentów. Obsługuje zarówno klientów prywatnych, jak i przedsiębiorstwa i obiekty użyteczności publicznej.

Integruje aplikacje, oprogramowanie oraz wszelkie inne inteligentne rozwiązania stworzone dla bezpieczeństwa – od zdalnego dozoru aż po zaawansowane technologie geolokalizacyjne działające wewnątrz budynków.

Firma przeprowadza również audyty bezpieczeństwa, dokładne i profesjonalne wizje lokalne pozwalające na diagnozowanie stanu zabezpieczeń obiektów.

BIURO

ul. Świętokrzyska 20
00-002 Warszawa

KONTAKT

tel./fax (22) 654 57 32
tel. (22) 620 45 57
pisa@pisa.org.pl

DODATKOWE INFO

 

0 komentarzy

Wyślij komentarz