10.12.2018 :: TAURUS OCHRONA GROUP nowym członkiem PISA

Written by maciej

2 grudnia 2019

TAURUS OCHRONA GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Chełmży www.taurus-ochrona.pl to lider innowacji w bezpieczeństwie z 28-letnim doświadczeniem. Oferuje kompleksowe usługi ochrony fizycznej, monitoringu, zabezpieczenia technicznego, ochrony imprez masowych i wiele innych.

TAURUS OCHRONA dysponuje jednym z najnowocześniejszych w Polsce Centrum Monitorowania z własną infrastrukturą serwerową, zlokalizowanym w Exea Data Center – jedynym w Polsce centrum przetwarzania danych z certyfikacją TIER III. Dzięki jego nieustannemu rozwojowi i możliwościom tworzonym przez cyfrowy zapis użytkownicy zyskali wiele dodatkowych funkcji oraz maksymalne gwarancje ochrony.

Innowacyjna usługa monitoringu vPATROL Spółki TAURUS OCHRONA od lat skutecznie zapewnia ochronę budynków i przestrzeni zewnętrznych.

vPATROL umożliwia dokonywanie zdalnych kontroli stanu bezpieczeństwa w chronionych obiektach z wykorzystaniem zainstalowanych kamer CCTV. System vPATROL automatycznie łączy się z kamerami według ustalonego harmonogramu i/lub w przypadku wywołania alarmu, a następnie wyświetla dyspozytorowi Centrum Monitorowania Alarmów TAURUS OCHRONA odpowiednie zdarzenia do obsługi. Zadaniem operatora jest ich weryfikacja i w uzasadnionych przypadkach skierowanie na miejsce zdarzenia Grupy Interwencyjnej TAURUS OCHRONA.

W 2011 r. Jednostka Certyfikująca Polska Akademia Jakości CERT zaświadczyła, że TAURUS OCHRONA wdrożyła i stosuje System Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2009.

  Bądź na bieżąco

  Zostań członkiem PISA

  Zostań członkiem Polskiej Izby Systemów Alarmowych i zdobądź certyfikat.

  Dostajesz także dostęp do materialów szkoleniowych i informacyjnych.

  Zapisz się na darmowy newsletter

  Śledź na bieżąco nowości i oferty specjalne.

   

  Znajdź nas w social mediach

  Nowosci, porady i nowinki dostępne