VI MISTRZOSTWA POLSKI INSTALATORÓW SYSTEMÓW

Finał VI MPISA rozegrany w dniu 25 kwietnia 2018 r. podczas Międzynarodowych Targów Zabezpieczeń SECUREX 2018 przyniósł sukces i tytuł Mistrza Polski 2018 obrońcy tytułu z 2016 roku, zespołowi z Olsztyna w składzie Marek Dąbrowski, Piotr Podlaski występującemu pod marką Solid Group Sp. z o.o. Sp. k. Mistrzowie Polski 2018 zajęli w eliminacjach drugie miejsce.

Zwycięzca eliminacji, zespół MR System Marek Lipowski z Warszawy (II wicemistrz Polski Instalatorów Systemów Alarmowych 2016), w składzie: Arkadiusz Kępka, Przemysław Witkowski, wywalczył tytuł I Wicemistrza Polski, zajmując tym samym na podium stopień wyższy niż w 2016 roku.

Na najniższym stopniu podium z tytułem II Wicemistrza Polski stanął debiutujący w tym roku zespół Grupa Solid Security Sp. z o.o. z Wrocławia w składzie Paweł Filipowski, Tomasz Mielcarek.

Kolejne miejsca w finale zdobyły zespoły: MR System Sp. z o.o. (Warszawa) w składzie Robert Pawlak, Grzegorz Strzałkowski; MICROSYSTEM Sp. z o.o. (Sopot) w składzie Leszek Hennig, Jacek Zieliński; TAURUS Ochrona Group Sp. z o.o. (Chełmża) w składzie: Rafał Czarnecki, Zbigniew Ulatowski.

Gratulujemy mistrzowi Polski 2018 i pozostałym finalistom, gratulujemy raz jeszcze wszystkim zespołom, które zakończyły rywalizację na etapie eliminacji.

Wyrażamy słowa podziękowania za współpracę i wsparcie Sponsorowi, Partnerom technicznym, realizacyjnym i medialnym, członkom Komisji konkursowej.

Zapraszamy za dwa lata do współdziałania przy organizacji VII Mistrzostw Polski Instalatorów Systemów Alarmowych.

W imieniu organizatorów:

Joanna Jasińska – dyrektor Targów SECUREX
Henryk Dąbrowski – dyrektor PISA 

Żródło: A&S Polska

 

BIURO

ul. Świętokrzyska 20
00-002 Warszawa

KONTAKT

tel./fax (22) 654 57 32
tel. (22) 620 45 57
pisa@pisa.org.pl

DODATKOWE INFO