PATRONAT MERYTORYCZNY POLSKIEJ IZBY SYSTEMÓW ALARMOWYCH
V edycja Seminarium Branży Elektronicznych Systemów Zabezpieczeń i konkurs o tytuł Mistrza Elektronicznych Systemów Bezpieczeństwa (SBESB).

W dniu 4 lutego 2020 r. na terenie Wojskowej Akademii Technicznej odbyła się  V edycja Seminarium Branży Elektronicznych Systemów Zabezpieczeń zorganizowana przez Instytut Systemów Elektronicznych (ISE) Wydziału Elektroniki (WEL).

W ramach konkursu o tytuł Mistrza Elektronicznych Systemów Bezpieczeństwa spośród 40 startujących studentów WAT wyłoniono 10 laureatów. Pytania testowe, na które odpowiadali studenci przygotowała kadra dydaktyczna ISE WAT przy współpracy z PISA.
W oczekiwaniu na wyniki organizatorzy zorganizowali seminarium, w którym uczestnicy Mistrzostw i zaproszeni goście podzielili się nowościami technicznymi oraz poruszyli zagadnienia nurtujące branżę zabezpieczeń, nie zabrakło i głosu przedstawiciela PISA.

Zwycięzcą konkursu został inż. Przemysław Bojaronus, student V roku kierunku Elektronika i Telekomunikacja, dla którego Polska Izba Systemów Alarmowych ufundowała nagrodę w postaci BON EDUKACYJNY na wybrany kurs organizowany przez Ośrodek Szkoleniowy.

Po zakończonym  seminarium odbył się turniej strzelecki o Puchar Dziekana Wydziału Elektroniki dla pracowników firm i organizacji biorących udział w wydarzeniu. Zdobywcą nagrody i zarazem najlepszym strzelcem wśród uczestników konkursu został Ekspert PISA Dariusz Okrasa.

Polska Izba Systemów Alarmowych  objęła patronat merytoryczny nad V edycją Seminarium i z niecierpliwością oczekuje na VI edycję wydarzenia.