02.04.2019 : ARIDA SYSTEMS nowym członkiem PISA

ARIDA SYSTEMS jest młodą ale bardzo prężną firmą wytwarzającą technologię niezbędną do produkcji urządzeń RTG. Szybki rozwój był skutkiem osobistego zaangażowania właścicieli i ich umiejętności błyskawicznego reagowania na potrzeby rynku i klientów, oraz wynikiem nieustawicznego podwyższania jakości produktów i usług.

O sukcesie rozwoju produktów i technologii świadczy fakt, iż produkty ARIDA SYSTEMS mają już ponad 90 instalacji. Wykorzystywane są między innymi przez: Polską Izbę Celną, Polską Służbę Więzienną, Ministerstwo Finansów, MSWiA, Jednostki Specjalne Żandarmerii Wojskowej, Sądy Rejonowe, Okręgowe, Apelacyjne, Biuro Ochrony Rządu, Lotnisko Szczecin-Goleniów, POLIN MHZP, Zamek Królewski w Krakowie, a jedno z urządzeń ARIDA zainstalowano w rezydencji prezydenta RP.

Ich urządzenia w roku 2016 wykorzystywane były dla zapewnienia bezpieczeństwa między innymi tak spektakularnych wydarzeń jak wizyta Prezydenta USA Barack’a Obamy, w trakcie Międzynarodowego Szczytu Państw Członkowskich Sojuszu Północnoatlantyckiego (NATO) (lipiec 2016 w Warszawie) czy wizyta Papieża Franciszka w trakcie XXXI Światowych Dni Młodzieży na zamku Królewskim w Krakowie.

Umowy zawarte z kluczowymi klientami powodują iż do działu R&D ARIDA Systems stale spływają opinie i oczekiwania użytkowników urządzeń, dzięki którym możliwy jest tak dynamiczny rozwój firmy i jej produktów. 

BIURO

ul. Świętokrzyska 20
00-002 Warszawa

KONTAKT

tel./fax (22) 654 57 32
tel. (22) 620 45 57
pisa@pisa.org.pl

DODATKOWE INFO